Design Sale w salonach BoConcept
Design Sale w salonach BoConcept

Design Sale w salonach BoConcept

Początek roku to czas realizacji postanowień noworocznych i wysokich wyprzedaży. W salonach BoConcept w całej Polsce asortyment został już objęty zniżkami w wysokości od 15 do 50 procent. Wśród produktów które można kupić w okazyjnej cenie znajdują się m.in. wygodne sofy, fotele czy stoliki kawowe. Fani minimalistycznych wnętrz i dobrego designu mogą wcielić w życie postanowienia związane z metamorfozą wnętrz do 31 stycznia 2017 roku.

Do 31 stycznia we wszystkich salonach BoConcept asortyment został objęty zniżkami
w wysokości do 50 procent.  Klienci planujący przemeblowanie w salonach mogą skorzystać z promocji na nowe sofy na zamówienie tj. Carlton, Istra 2, Osaka oraz Nice w wysokości 15 procent od ceny wyjściowej.  W ramach Design Sale dostępne są również wszystkie nowe fotele i wybrane stoliki kawowe, a wśród nich znajdują się kultowe projekty takie jak fotel Imola, Harvard czy debiutujący w tym sezonie fotel Athena.  Ofertę uzupełniają również stoliki kawowe Chiva, Rubi oraz Murcia oraz systemy regałowe Copenhagen, Como i Lugano. Specjalną promocją zostały objęte również meble do jadalni. Klienci kupujący stoły jadalniane Ottawa, Monza czy Milano zyskują dodatkowy rabat w wysokości 15 procent na wszystko przy zakupie minimum czterech krzeseł. Dla fanów mniejszych metamorfoz zostały przygotowane również rabaty na dodatki dekoracyjne z ekspozycji oraz 15 procent rabatu na wszystkie nowe dywany na zamówienie, promocja nie obejmuje jedynie towaru dywanów na wymiar.

Pełny asortyment dostępny w ramach Design Sale znajduje się na stronie internetowej BoConcept. Na łowców prawdziwych okazji w salonach BoConcept czeka wyprzedaż ekspozycji i rabaty sięgające aż 50 procent.


Dywan Totoki.jpgDywan Ursus.jpgSofa Nice.jpgRegał Copenhagen.jpgSofa Istra 2.jpgRegał Como.jpgSofa Carlton.jpgSofa Osaka.jpgRegał Lugano.jpgStół Ottawa.jpgStolik Chiva.jpgStolik Murcia.jpgStolik Rubi.jpgStół Monza.jpgSofa Carlton_Fotel Imola.jpgSofa Istra 2.jpgRegał Copenhagen_2.jpgFotel Athena_2.jpg
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.