Bezpłatna usługa projektowania wnętrz

Bezpłatna usługa projektowania wnętrz

Dekorowanie wnętrz może być prawdziwym wyzwaniem. Bez względu na to, czy urządzamy cały dom, czy po prostu nie jesteśmy pewni jaka sofa będzie odpowiednia do naszego salonu. Dlatego od 24. kwietnia BoConcept oferuje bezpłatną usługę projektowania wnętrz. 

Projektanci wnętrz przygotują projekt, który odpowie na wszystkie potrzeby. Nie tylko doradzą jaka sofa, stół, krzesła czy bufet będą najlepiej pasować do Twojego salonu. Pomogą również urządzić niewielką kawalerkę, małe i duże mieszkanie, dom. Pokażą jak wykorzystywać każdy centymetr niewielkiej przestrzeni, dzięki czemu przekonasz się, jak proste staje się życie z odpowiednio dobranymi rozwiązaniami do przechowywania. Zaproponują również najlepsze funkcjonalne rozwiązania, kolorystykę, doradzą w wyborze oświetlenia i dekoracyjnych dodatków.
W celu uzyskania większej ilości informacji skontaktuj się z najbliższym salonem BoConcept. Regulamin usługi oraz formularz kontaktowy dostępny jest na stronie BoConcept.  

11969_10000.jpg
26045_10000.jpg
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.