Bezpłatna usługa projektowania wnętrz

Bezpłatna usługa projektowania wnętrz

Opublikowany

Dekorowanie wnętrz może być prawdziwym wyzwaniem. Bez względu na to, czy urządzamy cały dom, czy po prostu nie jesteśmy pewni jaka sofa będzie odpowiednia do naszego salonu. Dlatego od 24. kwietnia BoConcept oferuje bezpłatną usługę projektowania wnętrz. 

Projektanci wnętrz przygotują projekt, który odpowie na wszystkie potrzeby. Nie tylko doradzą jaka sofa, stół, krzesła czy bufet będą najlepiej pasować do Twojego salonu. Pomogą również urządzić niewielką kawalerkę, małe i duże mieszkanie, dom. Pokażą jak wykorzystywać każdy centymetr niewielkiej przestrzeni, dzięki czemu przekonasz się, jak proste staje się życie z odpowiednio dobranymi rozwiązaniami do przechowywania. Zaproponują również najlepsze funkcjonalne rozwiązania, kolorystykę, doradzą w wyborze oświetlenia i dekoracyjnych dodatków.
W celu uzyskania większej ilości informacji skontaktuj się z najbliższym salonem BoConcept. Regulamin usługi oraz formularz kontaktowy dostępny jest na stronie BoConcept.  

11969_10000.jpg
26045_10000.jpg

Udostępnij

Design Sale

Wakacje to idealny czas, żeby pomyśleć o jak najlepszym zagospodarowaniu swojej domowej przestrzeni. Sprzyja temu nie tylko aura, ale też czas wyprzedaży. Od 20 czerwca we wszystkich salonach BoConcept, w całej Polsce rozpocznie się Design Sale. Wszyscy fani Duńskiego designu będą mieli szansę znaleźć wyjątkowe okazje. Meble i dodatki z ekspozycji zostaną przecenione aż do 50 procent.