Salon BoConcept Warszawa
Kopiuj tekst

Salon BoConcept Warszawa

BoConcept jest siecią duńskich salonów oferujących wyposażenie wnętrz już od ponad 65 lat. Mokotowski salon jest stałym punktem warszawskiej mapy designu od 2000 roku.

Początkowo zlokalizowany przy ul. Burakowskiej został przeniesiony cztery lata temu w okolice służewieckiego centrum biznesowego, potocznie zwanego „Mordorem”, do modernistycznego budynku Qbik Woronicza. Na ponad 630 m2 stylizowanej na loft przestrzeni w designerskich aranżacjach prezentowane są zawsze najnowsze kolekcje, charakteryzujące się wielkomiejskim, skandynawskim wzornictwem.
_ALH7587.jpg_ALH7719_1_1.jpeg_ALH7685.jpeg_ALH7626.jpeg_ALH7702.jpeg_ALH7741.jpeg_ALH7736.jpeg_ALH7752.jpeg_ALH7682.jpegBoConcept Warszawa in-1.jpgBoConcept_Warszawa_in-3.jpgBoConcept_Warszawa_in-2.jpg_ALH7659.jpeg_ALH7629.jpeg_ALH7642.jpeg_ALH7648.jpeg
Warszawski showroom BoConcept nie jest tylko kolejnym salonem sprzedaży mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz. To przede wszystkim miejsce spotkań sympatyków najwyższej klasy światowego designu, gdzie organizowane są liczne warsztaty, prezentacje produktów oraz eventy, także z innych branży, między innymi z przemysłu modowego.
BoConcept Warszawa<br>ul. J.P. Woronicza 31, Warszawa

BoConcept Warszawa
ul. J.P. Woronicza 31, Warszawa

Zarówno mokotowski, jak i drugi, należący do firmy Design Soul salon sieci zlokalizowany w C.H. Domoteka oferują łącznie kilka tysięcy kustomizowanych mebli dostępnych na zamówienie oraz kilkaset modeli limitowanych dekoracji i dodatków. Cała kolekcja, aktualizowana zgodnie z harmonogramem sezonów wiosenno-letniego i jesienno-zimowego, kreowana jest w dwóch głównych stylach – wielkomiejskim i skandynawskim. Wszystkie produkty, sygnowane nazwiskami takich projektantów jak między innymi Karim Rashid, Oki Sato czy Henrik Pedersen, tworzone są w wieloetapowym procesie z najwyższej jakości komponentów. Akcesoria z kolei są w większości projektowane i wytwarzane ręcznie przez artystów z wielu zakątków świata.
BoConcept Warszawa - Domoteka<br>ul. Malborska 41, Warszawa - Targówek

BoConcept Warszawa - Domoteka
ul. Malborska 41, Warszawa - Targówek

Warszawski salon BoConcept to także salon sieci, który może pochwalić się stałymi współpracami ze znanymi markami z branży technologicznej i motoryzacyjnej, takimi jak m.in. Samsung i BMW, a także najpopularniejszymi nazwiskami przemysłu modowego i telewizyjnego oraz zajmującymi się zagadnieniami ogólnie pojętego designu. BoConcept Warszawa jest rokrocznie współorganizatorem wielu wydarzeń, które skupiają tysiące osób zaangażowanych w rozwój wzornictwa użytkowego oraz rynku deweloperskiego w Polsce, spośród których na szczególną uwagę zasługują targi Warsaw Home czy Forum Dobrego Designu.
Kamil Maślanka - Współwłaściciel salonów BoConcept w Warszawie

Kamil Maślanka - Współwłaściciel salonów BoConcept w Warszawie

Zdjęcia salonu BoConcept Warszawa dostępne w Press Kit.

Więcej informacji o marce BoConcept, produktach oraz dane adresowe salonów znajdziesz na stronie internetowej marki boconcept.com

Zdjęcia wysokiej rozdzielczości, dodatkowe zdjęcia, dodatkowe informacje, ceny i opisy produktów - proszę o kontakt.

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.