Zakochaj się w katalogu BoConcept 2016

Zakochaj się w katalogu BoConcept 2016

Najnowszy katalog BoConcept powstał, by dać czytelnikowi pretekst do chwili odprężenia i inspirację do zanurzenia się w świecie marki. Połączenie dopracowanej w każdym calu formy z wyjątkową treścią sprawiają, że katalog przygotowany przez ekspertów BoConcept jest jak najlepsze produkty marki – stylowy, jakościowy, funkcjonalny.

    Nowy katalog BoConcept na 2016 rok to dużo więcej niż tylko estetyczne zdjęcia prezentujące wyjątkowe produkty. - To nasza odpowiedź na wyzwanie stworzenia papierowego katalogu w cyfrowym świecie. Chcieliśmy dać naszym wiecznie zabieganym i wciąż podłączonym do sieci klientom szansę na głębszy oddech. Dajemy im możliwość zanurzenia się w świecie BoConcept i znalezienia inspiracji do urządzenia własnych domów. – mówi Visual Manager BoConcept Jette Christensen. Pełen pięknych zdjęć i inspirujących wskazówek katalog zachwyca treścią i formą. Każda strona została starannie przemyślana i dopracowana. Stworzony w ten sposób katalog pozwala czytelnikowi na odkrycie całego spektrum możliwości, jakie daje BoConcept.  
    Aby przekonać się o wyjątkowości Katalogu 2016, wystarczy rzut oka na okładkę. Znalazły się na niej dwie duńskie ikony – aktor Mads Mikkelsen, znany polskim widzom między innymi z kultowego serialu „Hannibal” oraz stylowy fotel Imola. Obecność gwiazdy duńskiego kina na okładce nie jest kwestią przypadku. Mikkelsen zagrał w dwóch wyprodukowanych przez BoConcept filmach, które już odniosły wielki sukces – THE CALL oraz THE GUEST. W Katalogu 2016 można obejrzeć ekskluzywne, zakulisowe zdjęcia z planu obu produkcji.  
    Jednak to nie wszystko, co BoConcept przygotował dla swoich klientów. W najnowszym katalogu szczególne miejsce zostało zarezerwowane dla 5 ikon odzwierciedlających charakter marki. Sofa Mezzo, stół Milano, krzesło Adelaide, fotel Imola oraz biurko Cupertino - każdy z tych przedmiotów osiągnął w świecie designu status projektu kultowego.
    Eksperci BoConcept przygotowali również 16-stronnicową specjalną część katalogu, w której dzielą się praktycznymi wskazówkami na temat aranżowania własnej przestrzeni. Oprócz przydatnych porad i aktualnych podpowiedzi, znalazły się tam zdjęcia wyjątkowych mieszkań zaprojektowanych przy współpracy z dekoratorami marki. To doskonała okazja, żeby zobaczyć, jak wyglądają meble BoConcept w rzeczywistych przestrzeniach.
    W nowym katalogu nie mogło oczywiście zabraknąć premier. BoConcept po raz pierwszy prezentuje sofę Monaco, kolejnych członków rodziny krzeseł Adelaide, odświeżone wcielenie sofy Osaka, kolekcję mebli ogrodowych oraz kolekcję wspaniałych akcesoriów i dodatków.
    W katalogu znalazła się również część dotycząca przechowywania, która pokazuje, że meble BoConcept to nie tylko estetyka ale i funkcjonalność. Regały, szafki i komody zostały pokazane tak, by zainspirować czytelnika i pokazać praktyczne sposoby przechowywania rzeczy.
    Lektura katalogu BoConcept 2016 to doskonały przepis na chwilowe oderwanie się od pędzącej na złamanie karku codzienności. Piękne zdjęcia i materiały przygotowane przez ekspertów marki powinny zainteresować każdego, komu nieobce są wartości wyznawane przez BoConcept - piękno, jakość i funkcjonalność.

    Katalog BoConcept ma swoją międzynarodową premierę 1 września. Można otrzymać go bezpłatnie w salonach marki lub obejrzeć oraz zamówić na stronie internetowej boconcept.pl .

Kontakt dla mediów:
Maja Głowacka
albo/albo
m.glowacka@alboalbo.com
531 050 194

Ola Betley
albo/albo
a.betley@alboalbo.com
698 201 725Załączniki

Pobierz wszystkie

Living_kitchen_roll_holder.jpg

grafika | 697 KB

Pobierz
Cover2016.jpg

grafika | 162 KB

Pobierz
Silhouettes_photo_art.jpg

grafika | 141 KB

Pobierz
Lugano_wall1.jpg

grafika | 107 KB

Pobierz
Adelaide_chair.jpg

grafika | 95,7 KB

Pobierz
Lugano_wall.jpg

grafika | 86,4 KB

Pobierz
MMTheCallCatalog2016.jpg

grafika | 68,5 KB

Pobierz
Cupertino_desk.jpg

grafika | 119 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.