Przemeblowanie. albo/albo dla BoConcept

Przemeblowanie. albo/albo dla BoConcept

Opublikowany

Marka BoConcept rozstrzygnęła wieloetapowy przetarg na obsługę komunikacyjną w Polsce. Spośród kilkunastu podmiotów, które miały możliwość zaprezentować swoją ofertę wybrana została agencja albo/albo, znana z współpracy z markami lifestylowymi takimi jak Reebok Classic, Dilmah czy Captain Morgan. 

O wyborze zadecydowała zarówno nowatorska i kompleksowa propozycja działań dla marki, jak i podobne wartości i styl pracy obu firm. "Nadajemy z albo/albo na podobnych falach. Podoba nam się ich przywiązanie do designu, estetyki i miejskiej kultury" - mówi Marcin Jaworski, szef marketingu BoConcept w Polsce. "Dla nas to duża nobilitacja, bo cenimy duński design i doceniamy wkład BoConcept w budowanie świadomości estetycznej Polaków" - mówi Agata Twardowska, dyrektor zarządzająca albo/albo.  

Umowa podpisana została na czas nieokreślony i obejmie kompleksowe działania komunikacyjne oraz doradztwo kreatywne dla marki BoConcept. 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

aa-boconcept.png

grafika | 35,3 KB

Pobierz

Poznaj design z BoConcept!

Po wakacyjnym odpoczynku czas otworzyć się na nowe, bardziej naukowe doznania i poszerzać horyzonty. Duńska marka BoConcept zaprasza na wyjątkowe wykłady na temat designu, których gościem specjalnym będzie Zuzanna Skalska – ekspert w dziedzinie trendów i wzornictwa.