Design Sale w BoConcept

Design Sale w BoConcept

Przez blisko półtorej miesiąca, od 17 czerwca do 31 lipca we wszystkich salonach BoConcept w całej Polsce będzie można upolować okazje w ramach wyprzedaży kolekcji 2016. Asortyment będzie przeceniony do 50 procent. Dla niecierpliwych fanów designu BoConcept przygotowało specjalny dzień PreSale który poprzedzi wyprzedaż. PreSale odbędzie się 16 czerwca we wszystkich salonach marki w Polsce. Szczegóły na www.boconcept.pl oraz w salonach.

17 czerwca we wszystkich salonach BoConcept rusza wyprzedaż kolekcji 2016. Wszyscy fani nowoczesnego designu będą mieli szanse upolować niepowtarzalne okazje. W każdym salonie meble z ekspozycji będą dostępne ze zniżkami sięgającymi do 50 procent. Zatem co konkretnie będzie dostępne na wyprzedaży?

Klienci którzy chcą zaaranżować w swoich wnętrzach wygodny kąt na odpoczynek, powinni zwrócić uwagę bestsellery marki: sofy Mezzo, Cenova, Fargo oraz Indivi 2, a także wszystkie fotele i dywany, które będą objęte 15 procentowym rabatem. W przecenionym asortymencie pojawią się również wszystkie lampy i obrazy  z rabatem wysokości 20 procent, oraz akcesoria które będą przecenione do 50 procent od ceny wyjściowej.

Dodatkowo marka przygotowała zniżki dla zainteresowanych aranżacją jadalni. Korzystając z oferty klienci mogą skorzystać z dodatkowego 15 procentowego rabatu przy zakupie stołu jadalnianego i minimalnie czterech krzeseł. Dodatkową 20 procentową zniżkę można również otrzymać przy zakupie mebli z trzech kategorii produktowych tj. stołów, krzeseł oraz bufetów.

Wszystkie informacje dotyczące promocji i ofert specjalnych będzie można uzyskać w salonach marki i na stronie internetowej www.boconcept.pl


Zapraszamy do salonów w Gdyni, Katowicach, Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. 

Załączniki

Pobierz wszystkie

DECO.jpg

grafika | 553 KB

Pobierz
SOFA_INDIVI_2.jpg

grafika | 1,7 MB

Pobierz
SOFA_MEZZO.jpg

grafika | 2,42 MB

Pobierz
SOFA_CENOVA.jpg

grafika | 616 KB

Pobierz
STOLIK_LUGO.jpg

grafika | 156 KB

Pobierz
SOFA_FARGO.jpg

grafika | 288 KB

Pobierz
STOKIL_LUGO_2.jpg

grafika | 109 KB

Pobierz
STOIK_MURCIA.jpg

grafika | 135 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.