Jersey - nowy wielofunkcyjny stolik od BoConcept

Jersey - nowy wielofunkcyjny stolik od BoConcept

Opublikowany

Morten Georgsen, jeden z projektantów BoConcept, odpowiedzialny za sukces wielu kolekcji marki, tym razem stworzył wielofunkcyjny stolik Jersey. Prosta forma uzupełniona praktyczną rączką na blacie gwarantuje wysoki komfort użytkowania zarówno w czterech kątach jak i przytulnym ogrodzie.

Jersey - zawsze po Twojej stronie

Jak sam przyznaje Morten Georgsen -  „W projekcie odbija się poczucie sensu wolności w designie. Kluczem jest stworzenie przedmiotu funkcjonalnego i uniwersalnego, który sprawdzi się w różnych warunkach. Mebel nie narzuca użytkownikowi sposobu jego wykorzystania. Jersey z poręcznym uchwytem na blacie, które umożliwia proste przestawienie go w każde miejsce doskonale sprawdzi się zarówno w salonie jak i na tarasie." 

Stolik dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych. Pudrowym różu, matowej bieli oraz odcieniu szarości.
Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

JERSEY_KOMPLET.jpg

grafika | 371 KB

Pobierz
JERSEY_BIA_Y.jpg

grafika | 152 KB

Pobierz
JERSEY_R_Z.jpg

grafika | 335 KB

Pobierz
JERSEY_SZARY.jpg

grafika | 299 KB

Pobierz
JERSEY_ARAN_.jpg

grafika | 611 KB

Pobierz
JERSEY_MOOD.jpg

grafika | 1,09 MB

Pobierz

Projekty Vernera Pantona dostępne w ofercie BoConcept

W ofercie BoConcept pojawiły się lampy projektu duńskiej legendy designu oraz współtwórcy futurystycznego stylu lat sześćdziesiątych, który powrócił do wnętrz po roku dwutysięcznym. Projekty Vernera Pantona, bo właśnie o nim mowa, trafiły już do sprzedaży w salonach BoConcept. W skład linii wchodzi pięć lamp Globe, Moon, Spiral oraz Onion w wersji wiszącej i stołowej.